Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Páni, prichádza konkurencia! Tieto dámy sa predstavia v novej Tvojej tvári

15. 08 2022 09:00 | zp
Tvoja tvár znie povedome
Tvoja tvár znie povedome Foto: TV Markíza

Divákom predvedú šou štyria muži a štyri dámy.

Nielen muži si v siedmej sérii šou Tvoja tvár znie povedome vyskúšajú, aké je to na okamih zmeniť identitu a predstaviť sa porote a divákom ako niekto iný. Okrem výziev v podobne legiend hudobného sveta ich však čaká aj talentovaná dámska konkurencia.

Najnovšia séria svetovo úspešnej a obľúbenej šou sa začne rovnomernými silami a na pódiu sa predstavia štyria muži a rovnaký počet žien. Ktoré dámy sa pokúsia v maskách znieť povedome?

Lívia Bielovič

Slovenskú herečku diváci aktuálne poznajú z mimoriadne úspešného seriálu Druhá šanca ako riaditeľku Adelu Tibenskú. Hoci spievanie pre ňu nie je úplnou neznámou, šou je pre ňu aj tak výzvou a vystúpením z komfortnej zóny.

„Veľmi ma teší, že som sa stala súčasťou tohto výnimočného projektu. Tento program sledujem od samého začiatku. Vždy som si predstavovala, ktorý interpret by mi sadol, ktorého by som ,uspievala a utancovala‘, a pri ktorom by som sa tiež zasmiala. Myslím, že sme sa zišli skvelá partia. Bude to náročné, ale ja mám rada momenty byť mimo svojej komfortnej zóny,“ zhodnotila Liv.

Lívia Bielovič
Foto: TV Markíza
 

Ďalšiu účinkujúcu nájdete na nasledujúcej strane.

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na