Tvoja tvár cover

MARKÍZA • NEDEĽA • 20:30 • V PREDSTIHU NA VOYO •

Simona Salátová v spodnej bielizni. Ukazuje, že krása je bezhraničná

19. 09 2022 16:00 | zp
Simona Salátová
Simona Salátová Foto: Instagram/simonacomedy

Ženy ju za jej postoj k životu obdivujú.

Je jedným z najznámejších hlasov, ktoré dokážu Slovákov rozosmiať. Simonu Salátovú si vďaka stand-upom, v ktororých rozoberá najmä odlišnosť mužských a ženských svetov, obľúbili fanúšikovia humoru nielen na domácej pôde, ale aj u našich českých susedov.

Svojej povesti nezostáva nič dlžná ani v šou Tvoja tvár znie povedome, kde sa viac ako na spev sústreďuje na to, čo jej ide najlepšie. Každým svojím vystúpením sa ich snaží zabaviť a priniesť im na tvár úsmev.

TIP: Adam Pavlovčin v svadobnom. Už dávno mu to tak nepristalo!

Humor je Simonin svet, ktorý jej pomáha s fanúšikmi rozoberať aj tie najťažšie spoločenské témy. Tento rok sa jej podarilo odpremiérovať svoj pripravovaný projekt, ktorým je podcast 90-60-90. Názov napovedá, že jeho nosnou témou sú ženské krivky, no v tomto prípade sú takzvané dokonalé miery odkazom na vážnu tému bodyshamingu.

Simona vie, že žiadna žena by nemala byť posudzovaná podľa vzhľadu a snaží sa dodať sebavedomie všetkým ženám bez ohľadu na to, aké číslo im ukazuje ručička na váhe. Sama je obrovskou inšpiráciou a fotografiami v spodnej bielizni ukazuje, že krása je nekonečná a bezhraničná.

Zdroj: Instagram/simonacomedy

Pozrite si aj: Neskutočné! Mladý herec predviedol v Tvojej tvári koncert ako originál

Zdroj: Instagram/simonacomedy

Sledujte šou Tvoja tvár znie povedome každú nedeľu o 20.30 h a novú epizódu už teraz na Voyo


Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - v nedeľu, 2. októbra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na