Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Karol Tóth na nič nečaká: Nová priateľka nie je zďaleka všetko, veľká životná zmena!

26. 10 2022 12:00 | zp
Karol Tóth
Karol Tóth Foto: Instagram/_toth_karoly

Herec prežíva krásne životné obdobie.

Len prednedávnom prezradil, že je po jeho boku nová žena, no ani zďaleka nejde o jedinú novinku v jeho živote. Karol Tóth, ktorý hviezdi v seriáli Druhá šanca a šou Tvoja tvár znie povedome, má pred sebou veľkú životnú zmenu. Hneď ako vystúpi z kolotoča tréningov Tvojej tváre, čaká ho celkom nový projekt. A rozhodne nie menej náročný.

TIP: Problémy v Tvojej tvári. Za účinkujúceho museli hľadať rýchlo náhradu

Karol je po rokoch strávených v Maďarsku ešte stále obyvateľom dvoch krajín. Kým nakrúcanie slovenských projektov ho pritiahlo do Bratislavy, ešte stále má bývanie aj v Budapešti. To sa však už čoskoro zmení. Mladý herec si plní svoj sen o vlastnom rodinnom dome!

Od Karola sme o jeho novom bývaní zistili všetky detaily. V rozhovore sa dozviete i to, či bude v novom dome bývať sám. Jedno je isté, herec prežíva krásne životné obdobie.

Sledujte šou Tvoja tvár znie povedome každú nedeľu o 20.30 h a novú epizódu už teraz na Voyo.

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Druhá šanca či šou Tvoja tvár znie povedome? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na