Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Náhla zmena v Tvojej tvári. Finále bez jedného z účinkujúcich!

05. 11 2022 09:30 | zp
Premeny deviateho kola šou Tvoja tvár znie povedome.
Premeny deviateho kola šou Tvoja tvár znie povedome. Foto: TV Markíza

Koniec šou poznačila nepríjemná situácia.

Šou Tvoja tvár znie povedome sa pred finálovou časťou nezaobišla bez komplikácií. Hoci do šou nastúpilo osem účinkujúcich, jeden z nich sa vo veľkom finále neukáže. Zo šou musela náhle odstúpiť skvelá Natália Puklušová, ktorej vo vystúpení zabránili zdravotné komplikácie.

TIP: Kandráč pred finále Tvojej tváre nešetril úprimnosťou. Prekvapivé slová o finalistoch!

Natália mala v poslednej epizóde vystúpiť po boku Matúša Kolárovského, ten však napokon odspieva číslo sám. Tohtoročná séria Tvojej tváre už podobnú situáciu zažila. V predošlom, deviatom kole pre problémy so zdravím chýbal spevák Adam Pavlovčin, ktorý sa však do finále stihne vrátiť v plnej sile.

Natália si vďaka bravúrnym speváckym výkonom získala srdcia mnohých fanúšikov šou, ktorým bude na pódiu nepochybne chýbať. Vo veľkolepom finále však pre nich budú náplasťou viacerí špeciálni hostia.

Pozrite si Natáliin odkaz:


Sledujte finále šou Tvoja tvár znie povedome v nedeľu o 20.30 h a už teraz na Voyo.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Druhá šanca či šou Tvoja tvár znie povedome? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na