Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Ondrej Kandráč ukázal rodinu! Na sviatky sa obklopili slovenskou nádherou

02. 11 2022 16:00 | zp
Ondrej Kandráč
Ondrej Kandráč Foto: Instagram/kandrac.ondrej_official
Emka a Ondrej Kandráčovci
Ondrej Kandráč s dcérou Emou.
Ondrej Kandráč

Hudobník má doma tie najväčšie poklady.

I keď kvôli šou Tvoja tvár znie povedome má na rodinné chvíle oveľa menej času ako zvykne, stále sa dokáže na okamih zastaviť a venovať drahocenné sekundy svojim najbližším.

TIP: Finále Tvojej tváre. Špeciálni hostia a skupina, ktorá roztancuje všetkých!

Obľúbený hudobník Ondrej Kandráč cez sviatky odložil husle aj mikrofón a s celou rodinou sa vybral na výlet do Tatier, odkiaľ sa pochválil nádherným záberom. Nielen vďaka usmiatej rodinke, ale aj očarujúcemu prostrediu v srdci slovenských veľhôr.

„Takto v komplet zostave vás pozdravujeme z tatranských štítov,“ napísal Ondrej k fotografii, na ktorej je spolu s manželkou Erikou a tromi deťmi. Fanúšikov nemohol viac potešiť. Hudobníka a speváka si totiž neobľúbili len vďaka jeho talentu a hudbe, ktorú pre nich tvorí, ale aj pre idylický rodinný život, ktorý napriek časovo náročnej profesii stíha viesť.

Sledujte šou Tvoja tvár znie povedome každú nedeľu o 20.30 h a novú epizódu už teraz na Voyo.

 

Chceli by ste sa aj vy podieľať na výrobe seriálu, ako je Druhá šanca či šou Tvoja tvár znie povedome? Je práca v televízii vaším snom? Teraz máte jedinečnú možnosť prihlásiť sa do unikátneho štipendijného programu CME Content Academy.

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na