Tvoja tvár cover

MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Toto dá naozaj do úst!? Simona Salátová prekvapuje syna bláznivými desiatami

12. 11 2022 11:30 | zp
Simona Salátová so synom Damiánom.
Simona Salátová so synom Damiánom. Foto: Instagram/simonacomedy
Simona Salátová pripravuje synovi bláznivé desiate. Nechýbali aj červíky.
Simona Salátová pripravuje synovi bláznivé desiate.
Simona Salátová pripravuje synovi bláznivé desiate.

Neuveríte, čo všetko sa dá vymyslieť.

Chutia rovnako dobre, ako od ostatných mám, ale tieto akoby prešli rukami michelinského majstra kuchára. Najznámejšia slovenská komička Simona Salátová poňala prípravu synovej desiatej nielen ako povinnú jazdu, ale ako kreatívne vyžitie a pravidelne mu pripravuje krabičku plnú prekvapení. Chlebík, ovocie či sladká drobnosť, všetko v netradičných tvaroch, a aby toho nebolo málo, s Damiánom cestujú do školy aj priatelia v podobe drobných postavičiek.

Rozhodne to nie je tým, že by sa komička veľmi nudila. Kreatívne nápady vznikli z jednoduchého dôvodu. „Potrebovala som takú poslednú nitku, čo ma drží pri mentálnom zdraví a zistila som, že sú to naozaj tie desiate. Tých dvadsať minút ráno, že človek myslí na niečo iné – ako vykrojíš uhorku a tak, ohromne to pomáha na psychiku,“ prezradila nám Simona. „Odporúčam všetkým namiesto puzzlí a alkoholu,“ dodala s povestným humorom.

Komička, ktorá nedávno hviezdila v šou Tvoja tvár znie povedome, svoje výtvory pravidelne ukazuje fanúšikom aj na sociálnych sieťach. Raz bola desiata obohatená o naozaj netradičný snack. Koho to bol nápad?

„Červíky boli nápad môjho syna, je za všetku srandu a veľmi rád skúša nové veci. Sám si vypýtal, že chce vyskúšať červíky, tak sme ich našli. Pražené, aj solené,“ povedala komička. „Chutí to naozaj ako praclíky, ale mňa osobne to mentálne niekedy nepúšťa, sledujem, či sa to ešte bude hýbať,“ dodala a s úsmevom doplnila, že syn mal s takouto desiatou v škole veľkú slávu.

Pozrite si zábavné výtvory komičky vo FOTOGALÉRII.

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 6. novembra, o 20.30 (a už teraz na Voyo)!
Sledujte celé epizody na