MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Kolobeh života, o. z., Prešov

18. 09 2018 12:35 | www.markiza.sk
Kolobeh života, o. z., Prešov
Kolobeh života, o. z., Prešov Foto: TV Markíza

Víťazka 2. kola štvrtej série šou Tvoja tvár znie povedome Ivana Regešová venovala svoju výhru od Nadácie Markíza v hodnote 1 000 eur OZ Kolobeh života.

Kolobeh života, o. z., Prešov je organizácia zameraná na prácu s deťmi a rodinami, ktoré prišli o blízkeho človeka. Kolobeh života tvoria ľudia, ktorí prešli v živote osobnou skúsenosťou straty blízkeho človeka, na základe ktorej sa rozhodli založiť toto združenie a odovzdávať skúsenosti druhým, ďalej odborníci v danej oblasti, zástupca organizácie Liga za duševné zdravie, či ľudia, ktorí chcú pomáhať a každý, kto sa chce pripojiť.

Víziou OZ je, aby každý človek, ktorý smúti po strate blízkej osoby, mal možnosť podpory – blízkeho človeka, dostatok informácii, odbornú radu, ľudí s tou istou skúsenosťou, pocit spolupatričnosti, aby v tom nebol SÁM.

Poslaním je poskytnúť potrebné informácie, poradenstvo v smútení, „sprievodnú ruku“, priestor užitočnosti, ľudskú a odbornú spolupatričnosť prostredníctvom týchto aktivít: webová stránka, blog, individuálne a skupinové terapie pre rodiny, svojpomocné skupiny, dobrovoľníctvo, letné tábory pre deti...

Viac informácií o organizácií na: http://www.kolobehzivota.sk/

Komentáre ( 0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome - v nedeľu, 3. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na