MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Nela Pocisková

29. 07 2019 12:00 | markiza.sk
Nela Pocisková
Nela Pocisková Foto: TV Markíza

Herečka a speváčka

Herečka, speváčka, partnerka herca Filipa Tůmu a dvojnásobná mamina, aj to je Nela Pocisková. Multitalentovaná kráska sa účinkovaním v šou Tvoja tvár znie povedome po dlhšej pauze opäť dostáva do intenzívneho pracovného kolotoča a čelí tak obrovskej výzve.

"Už viackrát som odolala ponuke účinkovať v tomto projekte, keďže prišla akurát v čase mojich materských povinností. A hoci materstvo je stále u mňa na prvom mieste, tento raz som si povedala: Kedy, keď nie teraz?" objasňuje Nela, prečo ponuku prijala.

Napriek tomu, že pre Nelu bude teraz náročnejšie skĺbiť rodinný a pracovný život, teší sa, že sa opäť bude venovať tomu, čo ju napĺňa - herectvu, spevu a tancu. A hoci Nela už účinkovala v mnohých divadelných predstaveniach či televíznych projektoch, s takýmto formátom skúsenosti nemá.

"Šou prináša niečo, čo som ešte nikdy nerobila - nie je to ani seriál, divadelné predstavenie či muzikál. Sama som zvedavá, ako mi pôjde vžívať sa do iných spevákov, pričom budem musieť prispôsobiť nielen svoj hlas, ale aj výzor."

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na