MARKÍZA • MOMENTÁLNE SA NEVYSIELA •

Saša Gachulincová

29. 07 2019 11:54 | markiza.sk
Alexandra Gachulincová
Alexandra Gachulincová Foto: TV Markíza

Supermodelka

Topmodelka z agentúry Elite Bratislava a víťazka prestížnej súťaže Elite Model Look 2005 je príjemným prekvapením šou. Temperamentná Saša jednoznačne okorení hereckú zostavu a hoci jej hlas je výrazný a miluje hudbu, so spevom nemá žiadne skúsenosti. Pre skúsenú modelku je to nová výzva, ktorej sa s nadšením chopila.

"Bola som úprimne povedané v šoku, dokonca som si chvíľku myslela, že si niekto zo mňa robí srandu. Keď som zistila, že si ma naozaj vybrali, veľmi som sa potešila. Spev ma baví od malička, čiže sa na celú šou veľmi teším. Som si, samozrejme, vedomá, že to bude veľká drina, takže sa vo mne strieda nervozita a strach," hovorí Saša, ktorá je jediná neherečka a nespeváčka v tejto zostave.

A čo ju láka najviac? "Je to niečo úplne iné, ako to, čomu sa profesne venujem. Očakávam od show, že sa zdokonalím v spievaní a naučím sa tancovať, spoznám nových zaujímavých ľudí a celkovo to bude veľké dobrodružstvo. Obrovskou výzvou, ktorú vnímam s veľkým rešpektom, je pre mňa aj účinkovanie na pódiu."

Komentáre (0)

 

Upútavka

 
Tvoja tvár znie povedome: FINÁLE - v nedeľu, 10. novembra, o 20.30!
Sledujte celé epizody na